List powitalny

 

Szanowni Państwo,

Serdecznie witam na stronie GoodMan Doradztwo Personalne.

Od 20 lat pracuję w branży rekrutacyjnej w Polsce wspomagając firmy z kapitałem zagranicznym i polskim, w rekrutowaniu specjalistów na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Będąc właścicielką firmy GoodMan Doradztwo Personalne dokładam wszelkich starań, aby profesjonalnie reprezentować naszych klientów w bezpośrednim kontakcie z najlepszymi kandydatami.

Stosując dopracowane i skuteczne metody rekrutacji, zespół konsultantów GoodMan pod moim kierownictwem podejmuje się najtrudniejszych wyzwań. Naszym celem jest zawsze odnalezienie właściwego kandydata pod kątem konkretnych potrzeb naszych klientów.

Najlepszą rekomendacją naszych usług jest lista referencji udzielona przez firmy, z którymi dotychczas współpracowaliśmy. Dowodem naszego profesjonalnego podejścia do procesów rekrutacji jest również fakt, że wielu naszych kandydatów zostało naszymi klientami.

Zapraszam do skorzystania z oferty GoodMan. Jesteśmy nie tylko specjalistami w rekrutacji, ale służymy naszym klientom kompleksową wiedzą na temat rynku pracy, będąc wiarygodnym partnerem w biznesie. Współpracując z GoodMan nasi klienci oszczędzają czas oraz pieniądze mogąc skupić się na rozwijaniu swojej podstawowej działalności.

Zachęcam do kontaktu. Chętnie odpowiem na pytania dotyczące obecnej sytuacji na polskim rynku pracy. Zapoznam się z Państwa aktualnymi potrzebami rekrutacyjnymi oraz zaproponuję konkretne rozwiązania.

Martina Ruddy-Załuska
Dyrektor Zarządzająca

Martina Ruddy
 

Nasi Klienci

Referencje

 • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
  Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
  czytaj więcej
 • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
  Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  czytaj więcej
 • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
  Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  czytaj więcej
 • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
  International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  czytaj więcej
 • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
  FMCG distribution industry. Human Resources Director
  czytaj więcej

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.