Nasz Zespół

 

Martina Ruddy

Martina Ruddy-Załuska – Dyrektor Zarządzający.

Osoba doskonale znająca realia rynku rekrutacyjnego w Polsce. Od przeszło 25 lat aktywnie pracuje w firmach doradztwa personalnego obsługując kluczowych partnerów. Odpowiada za pozyskiwanie i budowanie relacji zarówno z firmami, które od lat działają na rynku w Polsce oraz tymi, które dopiero na niego wchodzą. Obsługuje firmy działające w Europie. Prowadzi projekty rekrutacyjne na wyższe stanowiska mając bezpośredni kontakt z kandydatami. Sukces opiera na bliskim i długoterminowym partnerstwie z klientami w połączeniu z bardzo dobrym zrozumieniem rynku kandydatów. Martina jako rodowita Irlandka biegle posługuje się językiem angielskim. Doskonale mówi również po polsku. W czasie wolnym pasjonatka biegania. Ciągle przygotowująca się do biegów na 10km i półmaratonów.

 

linkedin logo

 

 

Bartosz Falkiewicz

Bartosz Falkiewicz - Recruitment & Business Development Manager

Absolwent czołowej polskiej uczelni biznesowej – Akademii Leona Koźmińskiego (Zarządzanie Strategiczne i Zarządzanie Kompetencjami Pracowników). Ukończył semestr nauki w renomowanej szkole biznesu RISEBA w Rydze. Ma 13 lat doświadczenia w rekrutacji i Executive Search. Ceniony przez Klientów za bardzo wnikliwą analizę potrzeb, wiedzę rynkową oraz partnerskie podejście. Specjalista od wyjątkowo trudnych projektów w skrajnie niszowych branżach. Dzięki różnorodności sektorów i struktur organizacyjnych dla których realizował rekrutacje, Klienci mogą korzystać z jego niestandardowego oraz indywidualnego spojrzenia na każdy proces rekrutacji. Swoją pracę ceni mocno za codzienną możliwość budowania relacji z ludźmi, ciągłego uczenia się nowych branż oraz poznawania kultur organizacyjnych przedsiębiorstw. Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

linkedin logo

 

 

Krzysztof Załuska

Krzysztof Załuska - współzałożyciel GoodMan, Śp. 1971-2022

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Zarządzania. Od 2004 roku związany z rynkiem HR. Posiada doświadczenie w realizowaniu projektów rekrutacyjnych na rynki krajów UE. Odpowiedzialny za administrowanie bieżącej działalności firmy oraz działania marketingowe. Rozwija portfolio nowych klientów, poprzez bezpośredni kontakt i prezentacje oferty handlowej. Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

linkedin logo

 

 

Rita Maciurzyńska Nowak

Rita Maciurzyńska-Nowak - Senior Recruitment Consultant

Absolwentka Wszechnicy Polskiej, Szkoły Wyższej w Warszawie (Filologia Angielska). Bazując na swoim dziewięcioletnim doświadczeniu w bezpośrednich kontaktach z Klientami, na pierwszym miejscu stawia kompetentne doradztwo i profesjonalną obsługę. Osoba ciągle nastawiona na poszerzanie swojej wiedzy w zakresie nowych, niestandardowych metod poszukiwania pracowników. Dzięki doskonałym umiejętnościom komunikacyjnym i interpersonalnym jest w stanie prowadzić oraz koordynować projekty rekrutacyjne z różnorodnych branż. W czasie wolnym z pasją podnosi swoje zdolności kulinarne. Biegle posługuje się językiem angielskim.

 

linkedin logo

 

 

Michał Jarmołowicz

Michał Jarmołowicz - Recruitment Consultant

Magister Socjologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Zawsze podkreśla, że najważniejszy jest kontakt międzyludzki i na tym stara się opierać swoje działanie. Dokładny, skrupulatny i ciągle poszerzający swoją wiedzę oraz zainteresowania. W branży rekrutacyjnej czuje się jak ryba w wodzie i do każdego projektu przykłada się w 100%. Posługuje się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Uważa, że sport jest świetnym sposobem na pozyskanie dodatkowych endorfin, dlatego regularnie ćwiczy na siłowni oraz trenuje piłkę nożną.

 

linkedin logo

 

 

Nasi Klienci

Referencje

 • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
  Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
  czytaj więcej
 • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
  Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  czytaj więcej
 • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
  Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  czytaj więcej
 • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
  International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  czytaj więcej
 • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
  FMCG distribution industry. Human Resources Director
  czytaj więcej

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.