Dla naszego Klienta, globalnej firmy, lidera dostarczającego systemy do odsiarczania i wychwytywania dwutlenku węgla dla zakładów przemysłowych na całym świecie (elektrownie węglowe, rafinerie, zakłady chemiczne), poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

COUNTRY SALES REPRESENTATIVE

Miejsce pracy: Cała Polska (Home office)

Zakres obowiązków:

· Promowanie firmy i jej rozwiązań technicznych na rynku polskim

· Głównym obowiązkiem jest kontakt i badanie możliwości biznesowych z elektrowniami/kotłowniami węglowymi, rafineriami, zakładami chemicznymi i polskimi firmami inżynieryjnymi (w tym EPC) w celu potencjalnej współpracy w zakresie dostarczania kompletnych systemów odsiarczania i wychwytywania dwutlenku węgla.
· Działania rozwojowe w celu nawiązania wstępnego kontaktu z potencjalnymi klientami (zakłady przemysłowe) i partnerami (firmy inżynieryjne, EPC, generalni wykonawcy przemysłowi).
· Nawiązywanie relacji z klientami w celu składania ofert/wyceny i/lub udziału w przetargach przygotowanych przez centralę zagraniczną
· Rozwijanie relacji z top managementem klientów.
· Nawiązywanie kontaktów z polskimi partnerami, w tym firmami inżynierskimi, podwykonawcami budowlanymi itp. w celu wymiany informacji projektowych i nawiązywania współpracy od etapu ofertowania do etapu realizacji dużych instalacji przemysłowych
· Raportowanie do Dyrektora Zarządzającego w Niemczech (j. angielski) w zakresie działań sprzedażowych i informacji o projektach oraz współpraca w zakresie strategii i działań sprzedażowych.
· Organizowanie spotkań specjalistów technicznych/handlowych z centrali zagranicznej z polskimi potencjalnymi klientami w celu dogłębnej dyskusji na temat wymagań technicznych klientów i przedstawienia zoptymalizowanej oferty dla klientów.
· Pozyskiwanie informacji o potencjalnych klientach, w tym elektrowniach węglowych, gazowniach, rafineriach ropy naftowej, hutach metali itp. oraz lokalnych partnerach, w tym firmach inżynieryjnych, budowlanych 

Wymagania:

· Wyższe wykształcenie techniczne.
· Zdecydowanym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży instalacji, urządzeń, serwisu lub usług skierowanych do branży energetycznej, rafineryjnej, chemicznej.
· Jesteśmy również zainteresowani Inżynierami Sprzedaży z innych branż technicznych zainteresowanych rozwojem sprzedaży systemów odsiarczania w powyższych sektorach przemysłowych
· Umiejętność do nawiązywania kontaktu z dużymi klientami przemysłowymi w Polsce.
· Umiejętność budowania relacji z klientami na najwyższym szczeblu kierowniczym.
· Elastyczne i profesjonalne podejście do pracy.
· Gotowość do podróżowania w regionie Polski, dokonując wstępnych wizyt u klientów.
· Posiadanie umiejętności planowania długoterminowego i krótkoterminowego.
· Samodzielność w działaniu i motywacja.
· Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym, wymóg konieczny (raportowanie i współpraca z centralą zagraniczną).

Oferujemy:
· Doskonałe możliwości kariery u światowego lidera w dziedzinie odsiarczania i wychwytywania dwutlenku węgla.
· Niezależna odpowiedzialność i duża swoboda działania.
· Najwyższe standardy i procedury raportowania.
· Możliwość współpracy z doświadczonym zespołem międzynarodowych profesjonalistów.

· Nowotworzone, pierwsze stanowisko w Polsce odpowiedzialne za promowanie firmy w kraju

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „CSR Poland":
 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV  przez Patryk Załuska GOODMAN Doradztwo Personalne do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nasi Klienci

Referencje

 • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
  Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
  czytaj więcej
 • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
  Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  czytaj więcej
 • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
  Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  czytaj więcej
 • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
  International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  czytaj więcej
 • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
  FMCG distribution industry. Human Resources Director
  czytaj więcej

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.