Dla naszego Klienta, europejskiego lidera w branży opakowaniowej, oferującego wysokiej jakości usługi i produkty, poszukuję kompetentnej osoby na nowo utworzone stanowisko:

LEAD BUYER/PURCHASER/CATEGORY MANAGER

Miejsce pracy: Warszawa – okolice Okęcia– praca stacjonarna

Główne zadanie: Zarządzanie jedną lub kilkoma liniami produktów w celu rozwijania rentownego wzrostu tych kategorii, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiego poziomu
jakości na każdym etapie.

Zakres obowiązków:

* Przygotowywanie i wdrażanie strategii podległych kategorii produktowych
* Optymalny dobór dostawców, prowadzenie procesu ofertowania oraz zakupu produktów i usług oferowanych w sieci
* Przygotowywanie cenników, aktualizacja baz dostawców (Europa)
* Negocjowanie umów i warunków handlowych z dostawcami
* Badanie i analiza rynku/konkurencji pod kątem budowania oferty oraz portfolio dostawców
* Bliska współpraca z działem marketingu nad tematami merchandisingu oraz efektywnej komunikacji w mediach
* Zarządzanie strategią marek własnych
* Przygotowywanie raportów, statystyk
* Planowanie aktywności promocyjnych, nadzór i kontrola realizacji oraz wyniku
* Nadzór nad jakością, terminowością dostaw i obsługa procesu reklamacji
* Analiza ryzyka w procesach związanych z zakupami
* Kontakty z innymi działami wewnątrz firmy/grupy w celu zapewnienia prawidłowego przepływu informacji

Wymagania:

* Tytuł licencjata/magistra w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw/logistyką będzie dodatkowym atutem
* Min. 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kupca
* Poparte udokumentowanymi sukcesami zdolności negocjacyjne
* Mile widziana znajomość Microsoft Dynamics/Business Central
* Bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z pakietem Office
* Umiejętność doskonałej organizacji pracy, wyznaczania priorytetów i budowania wewnętrznych i zewnętrznych pozytywnych relacji biznesowych
* Zdolności analityczne
* Umiejętność pracy pod presją czasu
* Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
* Orientacja zarówno na klienta jak i na wyniki
* Samodzielność, fachowość, innowacyjność, determinacja
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – współpraca z europejską siedzibą główną oraz dostawcami z całej Europy
* Systematyczność i dbałość o szczegóły
* Entuzjazm i nastawienie na rozwój
* Samodzielność, innowacyjność, przedsiębiorczość
* Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

* Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
* Atrakcyjne warunki pracy
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Ciekawe i odpowiedzialne zadania
* Duży zakres samodzielności przy realizacji obowiązków
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

W przypadku zainteresowania naszą ofertą proszę o przesłanie swojego CV w języku angielskim na poniższy adres mailowy:

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV  przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nasi Klienci

Referencje

  • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
    Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
    czytaj więcej
  • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
    Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
    Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
    International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
    FMCG distribution industry. Human Resources Director