Dla naszego klienta, międzynarodowego producenta maszyn do pakowania mających zastosowanie w wielu sektorach działalności takich jak np. drukarnie, banki, przemysł spożywczy czy domy wysyłkowe, w związku z dalszym rozwojem działalności handlowej w Polsce, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko w zespole sprzedaży:

Stanowisko: Doradca Techniczno-Handlowy

Region działania: Polska

Miejsce pracy: Home office lub biuro Warszawa

Zakres obowiązków:

* fachowe doradztwo w doborze maszyn i urządzeń
* aktywna sprzedaż wysokiej jakości maszyn pakujących do zakładów przemysłowych
z różnorodnych sektorów działalności: drukarnie, przemysł spożywczy oraz instytucji typu banki, domy wysyłkowe itp.
* aktywna praca na terenie całej Polski
* w przypadku osoby z Warszawy praca z biura + praca w terenie; w przypadku osoby z poza Warszawy home office + praca w terenie
* opieka nad dotychczasowymi klientami firmy, dbanie o relacje oraz pozyskiwanie nowych odbiorców rozwijanie i podtrzymywanie stałej współpracy z klientami
* współpraca ze spółkami firmy na terenie Europy
* weryfikacja i utrzymywanie prawidłowych danych w CRM
* przygotowywanie miesięcznych raportów sprzedażowych
* kompleksowe doradztwo techniczne i proponowanie technicznych zastosowań produktów
* raportowanie do Dyrektora Sprzedaży na Polskę
* wsparcie techniczne z centrali zlokalizowanej na terenie Europy Zachodniej
* pomoc przy organizowaniu targów, imprez dla klientów, itp.
* analiza rynku i działań konkurencji
* udział w zagranicznych szkoleniach w centrali firmy
* budowanie i umacnianie pozycji konkurencyjnej firmy na terenie kraju
* udział w targach i spotkaniach branżowych

Wymagania:

* wyższe wykształcenie techniczne będzie mile widziane
* doświadczenie powyżej 1,5 roku w sprzedaży bezpośredniej, mile widziane w sprzedaży urządzeń lub rozwiązań technicznych
* dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca aktywny udział w szkoleniach zagranicznych jak i kontakt z działem technicznym
* duża samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
* prawo jazdy kat. B
* łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
* gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie całego kraju
* wysoka kultura osobista i otwartość na ludzi

Oferujemy:

* narzędzia pracy: samochód, laptop, służbowy telefon
* umowę o pracę: wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjny system premiowy
* możliwość prezentowania dynamicznej oraz światowej organizacji na terenie całej Polski
* ciekawą i rozwojową pracę umożliwiającą budowanie relacji z klientem
* rozwój kompetencji technicznych w tym udział w międzynarodowych targach branżowych
* szkolenie wprowadzające wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
* pakiet medyczny
* długofalową współpracę

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „AT-SD”.

www.youtube.com/watch?v=eXNU5qlpHgI

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV  przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nasi Klienci

Referencje

  • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
    Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
    czytaj więcej
  • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
    Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
    Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
    International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
    FMCG distribution industry. Human Resources Director