Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w międzynarodowym handlu najwyższej jakości surowcami spożywczymi świeżymi (trading), jednego z czołowych graczy w swojej branży, w związku z dynamicznym rozwojem działalności, poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlu zagranicznego (j. niemiecki + j. angielski)

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- sprzedaż surowców do produkcji spożywczej do firm produkcyjnych w Niemczech; B2B (trading)
- pozyskiwanie i obsługa klientów w Niemczech i krajach niemieckojęzycznych
- praca stacjonarna w biurze, kontakt z klientami w Niemczech za pośrednictwem telefonu, maila, komunikatorów internetowych; nie wymagająca podróży zagranicznych
- długofalowe budowanie relacji handlowych z polskimi dostawcami i klientami w krajach niemieckojęzycznych
- rozwijanie sprzedaży w obrębie powierzonych produktów i regionów
- opieka nad dotychczasową grupą klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
- monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
- ścisła współpraca z działem logistyki w prowadzeniu kontraktacji i organizacji transportu surowców z Polski do Niemiec; codzienne wsparcie ze strony logistyka znającego język niemiecki
- doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę produktów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (lub student/ka studiów zaocznych lub wieczorowych, dyspozycyjność na pełen etat)
- mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym (dużym atutem będzie doświadczenie w handlu zagranicznym (tradingu)
- mile widziani również absolwenci z niewielkim doświadczeniem, zainteresowani dynamicznym rozwojem kariery w handlu zagranicznym i sprzedaży
- chęć do rozwoju kariery w tradingu surowcami / sprzedaży w sektorze B2B
- bardzo dobra znajomość dwóch języków obcych: niemieckiego i angielskiego (wymóg konieczny, oba języki będą używane w pracy)
- komunikatywność i umiejętność nawiązywanie relacji z partnerami handlowymi
- nastawienie na wyniki
- umiejętność organizacji czasu pracy, samodzielność
- wysoka kultura osobista
- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji z stabilną sytuacją i cenioną marką
- umowę o pracę na pełen etat, wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy; opieka medyczna oraz ubezpieczenie
- możliwość zdobycia doświadczenia w  niszowej, prężnie rozwijającej się  branży surowców spożywczych i tradingu międzynarodowym
- szanse na ciekawe rozpoczęcie lub kontynuację swojej kariery zawodowej w  handlu zagranicznym
- bezpośredni kontakt z klientami niemieckojęzycznymi
- wsparcie w codziennej pracy ze strony specjalisty ds. logistyki w realizacji kontraktów i organizacji transportów surowców do klientów
- pracę w  dynamicznym, profesjonalnym zespole handlowym

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie swojego CV w języku polskim na poniższy adres mailowy w tytule wpisując „SPHniemiecki”.

www.youtube.com/watch?v=eXNU5qlpHgI

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV  przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U.z 2002r.nr 101, poz. 926 ze zm.). Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Nasi Klienci

Referencje

  • Chcemy wyrazić swoje zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę GoodMan Doradztwo Personalne. Współpracujemy z firmą GoodMan realizując projekty ...
    Firma oferująca rozwiązania w zakresie druku wielkoformatowego. Dyrektor Generalny Polska
    czytaj więcej
  • Nasza firma współpracuje z GoodMan Doradztwo Personalne realizując projekty rekrutacyjne związane z wyszukaniem i doborem najlepszych kandydatów na stanowiska ...
    Międzynarodowy producent mebli i wyposażenia dla biur i magazynów. Prezes Zarządu
  • GoodMan supported us with the search of two key roles for our operations in Poland and proved hardworking and dedicated to the search and getting the results that fully satisfied us.
    Global leader in renewable energy sector. Human Resources Manager, CEE
  • Their methodology of selection of the profiles, very good understanding of our business and our needs, together with an excellent analysis of each candidate gave us entire satisfaction.
    International machine manufacturing organization. Chief Executive Officer
  • GoodMan showed true professionalism at every stage of the recruitment process. The Consultant made every effort to find the optimal solution which fully met our expectations.
    FMCG distribution industry. Human Resources Director